Červenec 2014

Proč umíráme mladí?

28. července 2014 v 18:25 | Bára |  Rady, názory a výlevy srdcí
Je o mě něco, co na blogu příliš nezveřejňuju ani nepropaguju...píšu totiž příručky a krátké "knížky", které se sice schovávají za seriózní tváří, pravdou je, že jsou to pouhé parodie na kuchařky a manuály. K mým již hotovým dílům patří dvě:
  • Příručka hackerů - pro začátečníky a mírně, ale opravdu mírně pokročilé
a
  • Pořešeno, hotovo ...aneb oslňte svými hostitelskými schopnostmi (Zcela upřímně zvažuju, že ji v brzké zveřejním sem na blog, ráda bych totiž zjistila, kolik lidí sdílí podobný smysl pro humor a taky už zde dlouho nebylo nic pozitivního)
Chtěla jsem napsat něco podobného na téma "Proč umíráme mladí?". Asi po dvou dnech zvažování toho, co by tohle povídání mohlo obsahovat jsem se rozhodla. Ne. Tohle chci udělat vážnější.
Průzkum mě asolutně šokoval. Když jsem si poprvé položila tuhle otázku, čekala jsem docela jasnou odpověď. Může za to především stres, nesprávný styl života... Ta odpověď se mi dostala. Po zkoumání morálních a dalších stránek jsem však zjistila, že s naší generací není něco v pořádku. Někdo kdysi prohlásil, že je líná pracovat, jenže mi nejsme líní pouze pracovat...my jsme líní žít.

A tak se ptám..

Co pro vás znamená život?